Wykonawcy

Wykonawcy:

Zespół tworzy grupa młodych i ambitnych muzyków, grających ze sobą od kilku lat. Odpowiednio dobrany skład wykonawczy umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie. Na uwagę zasługują wokalistki, których barwy głosu wzajemnie się uzupełniają.

Marta – wokal/instrumenty klawiszowe. Uczestniczyła m.in. w warsztatach wokalnych techniką SLS oraz w warsztatach Elżbiety Zapendowskiej. Na co dzień tworzy i wykonuje muzykę oscylującą wokół jazzu, soulu. W jej wykonaniu można usłyszeć zarówno standardy jazzowe, utwory Amy Winehouse, Alicii Keys, Anny Marii Jopek, Marysi Sadowskiej, Kayah, jak i utwory lat 20., 30., piosenkę aktorską, poezję śpiewaną i inne.

Anna – wokal/instrumenty klawiszowe, absolwentka wokalistyki jazzowej i dyrygentury chóralnej. W 2011 roku wystapiła gościnnie z zespołem Loka na Top Trendy Festiwal. Ma na swoim koncie osiągnięcia międzynarodowe, na których prezentowała swoje autorskie kompozycje m.in. wyróżnienie na konkursie organizowanym przez amerykańską wytwórnię sprzętu nagłośnieniowego „Blue Microphones”, oraz II miejsce na konkursie „Song of the Year”.

Piotrek – saksofon,
Maciek – gitara elektryczna,
Albert – instrumenty perkusyjne,

POLECAMY:
FOTOGRAF / KAMERZYSTA
Fotografia i wideofilmowanie

KATALOG ZESPOŁÓW
Polecamy – Katalog Zespołów Muzycznych